Prowadzenie księgowości wymaga specjalistycznej, na bieżąco aktualizowanej wiedzy. W dodatku jest to zadanie odpowiedzialne i czasochłonne. Dlatego tylko nieliczni decydują się na samodzielne prowadzenie księgowości. Dużo lepszą strategią jest przekazanie rachunkowości i obsługi kadrowo-płacowej w ręce tych, którzy dysponują niezbędną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu można skupić się na istotnych zadaniach, w obszarach takich jak marketing, reklama, zarządzanie, obsługa klienta, sprzedaż, co przełoży się na dynamiczny rozwój firmy, płynność finansową i jej sprawne funkcjonowanie.

Internetowe biuro rachunkowe jest optymalnym wyborem dla nowoczesnych przedsiębiorstw, ponieważ wszystkie zadania w sposób profesjonalny wykonują wykwalifikowani księgowi, a zakres usług jest dopasowany do aktualnych potrzeb firmy. Decydując się na usługi realizowane przez biuro księgowe online, nie trzeba inwestować we własnych pracowników, w programy księgowe, ani w sprzęt biurowy. Nie trzeba też tracić czasu na dojazdy do stacjonarnego biura rachunkowego, bowiem wszystkie sprawy można wygodnie załatwić za pośrednictwem internetu. Tym samym współpraca z internetowym biurem rachunkowym, takim jak nasze to realna oszczędność czasu i pieniędzy, a jednocześnie pewność, że wszystkie sprawy związane z księgowością firmy zostaną wykonane w sposób prawidłowy i terminowy. Wszystko dlatego, że naszym zadaniem jest ułatwianie przedsiębiorcom prowadzenia ich wymarzonych biznesów.

Nasze biuro rachunkowe online to możliwość załatwiania wszystkich spraw przez internet. Zagwarantowanie elastycznych warunków współpracy to nasz priorytet. Dlatego z naszych usług można korzystać bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba firmy i gdzie znajdujesz się Ty, jako przedsiębiorca. Nawet jeśli prowadzisz swoją działalność zdalnie, znajdując się na jakiejś rajskiej plaży, my czuwamy nad wszystkimi bieżącymi formalnościami, które są nieodłącznym elementem prowadzenia firmy. Zawsze też masz dostęp do dokumentów oraz danych finansowych, o każdej porze dnia i nocy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiamy korzystanie z szeregu narzędzi, które ułatwiają utrzymywanie kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Dzięki temu masz pewność sprawnego obiegu dokumentów i informacji oraz efektywnej komunikacji. Jako biuro księgowe online zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie w prowadzeniu Twojego biznesu. Internetowy księgowy to rzetelność, profesjonalizm, terminowość, wiedza i doświadczenie. To również zrozumienie potrzeb przedsiębiorców, ich obaw, przyzwyczajeń, lęków i frustracji, bo chcemy wspierać ludzką stronę biznesu.

Jak wygląda współpraca z naszym biurem na co dzień? Każdego miesiąca przesyłasz nam dokumenty firmowe w wersji elektronicznej, a my analizujemy je i zajmujemy się sporządzeniem odpowiednich deklaracji i rozliczeń. W razie konieczności wprowadzamy niezbędne korekty i podpowiadamy, jakich dokumentów brakuje, a także instruujemy jak je sporządzić. Na koniec przesyłamy informacje na temat tego, jakie podatki i inne zobowiązania finansowe musisz, jako przedsiębiorca uregulować. W razie potrzeby wysyłamy przypomnienia o zbliżających się płatnościach.

Usługi księgowe online

Do zadań, które realizuje nasze internetowe biuro rachunkowe, należy przygotowanie dokumentów niezbędnych przy rejestracji działalności. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje przychodów, ewidencje sprzedaży i zakupów VAT oraz ewidencje środków trwałych wraz z naliczaniem amortyzacji okresowej. Ustalamy zaliczki na potrzeby podatku dochodowego lub ryczałtowego. Wyliczamy składki na ubezpieczenia społeczne i przygotowujemy dokumenty zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe do ZUS. Prowadzimy akta osobowe pracowników, sporządzamy dokumenty dotyczące stosunku pracy, a także przygotowujemy listy płac i deklaracje ZUS. Do naszych zadań należy też prowadzenie nadzoru księgowego. Świadczymy też usługi konsultacyjne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oczywiście nasze biuro rachunkowe online stale poszerza zakres usług tak, aby w pełni odpowiadać na potrzeby klientów.

W naszym cenniku znajdziesz pakiety usług stworzone z myślą o obsłudze niewielkich działalności gospodarczych. Nie oznacza to jednak, że specjalizujemy się wyłącznie we współpracy z małymi firmami. Kontaktując się z nami, klienci otrzymują atrakcyjne, indywidualnie przygotowane oferty dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb i oczekiwań. Pewne jest jednak, że oferujemy korzystne i konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta i jakości wykonywania usług. Przekonaj się, że mobilna księgowość, jaką zapewnia nasze biuro rachunkowe, to nowy standard dla przedsiębiorców na miarę XXI wieku!