Czy będę miał dostęp do podglądu mojej dokumentacji?

Oczywiście, że tak i to w nieograniczonym stopniu. Udostępniamy dokumenty 24/7. Przedstawiamy wyniki firmy i związane z nimi obowiązki wobec Urzędu Skarbowego i ZUS, oraz przejrzyste analizy tych wyników. Pozwalają one zrozumieć, skąd wynikają te zobowiązania. Dzięki temu możesz lepiej planować przyszłe działania Twojej firmy.

Jakimi sposobami mogę dostarczać dokumenty?

Naszym wyróżnikiem jest nowoczesność. Dlatego też oferujemy różnorodne metody przesyłania dokumentów. Możesz przesłać skany lub zdjęcia poprzez e-mail, Dropbox, Google Drive, OneDrive lub dodać je bezpośrednio w programie. Rozwiązania te zapewniają wygodę naszym klientom.

Czy oferujecie usługę pełnej księgowości (księgi handlowe)?

Obecnie nie prowadzimy tego typu usług. Zapraszamy jednak do odwiedzania naszej strony co pewien czas i sprawdzania aktualnej oferty.

Do którego dnia miesiąca muszę skompletować dokumenty?

Szybkie dostarczanie dokumentów pozwala nam na usprawnienie pracy. Dzięki temu w krótszym czasie otrzymasz wyniki. Pozwoli Ci to dowiedzieć się, ile dokładnie musisz wpłacić do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Dlatego też dokumenty należy przekazywać do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczą. Na przykład fakturę dotyczącą sierpnia powinieneś przekazać najpóźniej do 10 września.

Czy mogę dostarczać dokumenty pocztą lub kurierem?

Jesteśmy biurem księgowym opierającym się na nowych technologiach. Stanowi to nasz wyróżnik. Dlatego wszelkie kwestie związane ze współpracą załatwiamy online.

Czy zapewniacie program do wystawiania faktur?

Jak najbardziej tak. Udostępniamy aplikację online, która ułatwia zarówno wystawianie faktur, jak i wymianę informacji z nami.

Aplikacja działa w przeglądarce, na tabletach i smartfonach. Pozwala to na wygodę, sprawność i oszczędność czasu.

Jak wygląda przeniesienie księgowości i ile to trwa?

Przeniesienie księgowości wymaga dostarczenia do nas niezbędnych dokumentów. Aby zacząć księgowanie, potrzebujemy:

  • bieżących dokumentów;
  • ostatniej deklaracji VAT;
  • rejestrów sprzedaży i zakupów.

Dokładamy wszelkich starań, aby przeniesienie odbyło się bezproblemowo.